Sikalastic 490 T

bezbarwna poliuretanowa powloka wodoszczelna sikalastic 490 t 300x300


Sikalastic 490 T jest błyszczącą, przezroczystą, twardo - elastyczną, jednoskładnikową powłoką poliuretanową do wykonywania trwałych izolacji wodoszczelnych. Produkt wiąże pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu, charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne oraz alkalia. Nawet po dłuższym czasie pozostaje przezroczysty i elastyczny.

 

Sikafloor 400 N

sikafloor 400n 300x300


Gotowa, jednoskładnikowa, trwale elastyczna powłoka do wykonania wodoszczelnej posadzki na balkonach, tarasach, schodach, werandach. Możliwość układania na podłożach cementowych i starych powłokach. Materiał bardzo trwały i niewrażliwy na warunki atmosferyczne, mostkuje rysy i pęknięcia podłoża, tworzy kolorową, półmatową, estetyczną powłokę.

 

ASOL FE

bitumiczna powoka ochronna ekologiczna emulsja bitumiczna asol fe 300x300


Bitumiczna powłoka przeciwwilgociowa do izolacji fundamentów oraz grunt pod powłoki grubowarstwowe oraz papy termozgrzewalne.
ASOL-FE jest gotową do użycia, nie zawierającą rozpuszczalników, polichlorków fenoli i dwufenoli emulsją bitumiczną, która po stwardnieniu tworzy wodoszczelną warstwę uszczelniającą. ASOL-FE nanosić można pędzlem lub pistoletem na suche lub wilgotne podłoża.

 

COMBIDIC-2K

combidic 2k bitumiczna masa uszczelniajaca 300x300

 

Dwukomponentowa bitumiczna powłoka uszczelniająca

Uszczelnienie zewnętrznych elementów budowli (poniżej poziomu gruntu) w zakresie:

  • wilgoci gruntowej i wody infiltracyjnej
  • wody bezciśnieniowej - średnie obciążenia
  • wody zastoinowej i pod ciśnieniem